“Сердючка, Яценюк чи Савченко?” Мережу підірвало раритетне фото школярки зі Львова

logo
146155_serdjuchka_jacenjuk_chi_savchenko_merezhu.jpeg


У мережі викликало справжній ажіотаж раритетне фото львівської школярки на демонстрації 1968 року, приуроченій до 1 травня.

Світлину опубліковано на сторінці “Музей історії фотографії у Львові” у Facebook.

На ній зображено дівчинку із дуже злим виразом обличчя, яка тримає в руках кілька святкових кульок. Автор фото — Ілля Павлюк.

Школярка

Facebook Музей історії фотографії у Львові

Воно вже встигло зібрати під собою більше сотні коментарів, близько 2 тис. лайків та майже 1 400 поширень.

Новости

“Ця фотка може стати мемом”, “Ті часи, коли навіть повітряні кульки не були яскравіші, ніж краватка піонера”, “Бандерівка з міста Львова”, — пишуть користувачі.

Фото радянської школярки у ЛьвовіФото радянської школярки у ЛьвовіФото радянської школярки у Львові

Цікаво, що дехто з них відзначив схожість школярки з Віркою Сердючкою, екс-прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком, скандально відомим народним депутатом України Надією Савченко і навіть одіозною екс-парламентарем Іриною Фаріон.

“Сердючка в дитинстві”, “Єдина фотка Савченко в спідниці”, “Яценюк?”, “Блін, на Яценюка схожа тріндєц”, “Фаріон у дитинстві”, — зазначають люди.

Фото радянської школярки у ЛьвовіФото радянської школярки у ЛьвовіФото радянської школярки у ЛьвовіФото радянської школярки у Львові

Як повідомляв “Обозреватель”, мережу розбурхало фото з тушками тварин, які привезли на продаж на Стрийському ринку у Львові.


А поділитися?Вам має сподобатись...