Серед школярів Львівщини набирає популярності ще одна небезпечна гра

logo
65857_sered_shkoljariv_lvivwini_nabirae_populja.jpeg


Правоохоронці Львівщини звертаються до дорослих: потурбуйтеся про життя та здоров’я своєї дитини, застережіть від ризикованих розваг на дорозі. Про це Львівському порталу в управлінні превентивної діяльності ГУ НП у Львівській області.

Останнім часом, як повідомляють засоби масової інформації, серед підлітків набуває популярності дуже небезпечна гра «Біжи або помри», під час якої учасники вибігають на дорогу просто перед колесами автівок.

Правоохоронці нагадують: діти – найбільш вразлива категорія учасників дорожнього руху, тож завдання дорослих – подбати про їхню безпеку.

«Шановні батьки, будь ласка, знайдіть час, аби поспілкуватися зі своєю дитиною. Нагадайте їй, як необхідно поводитись на дорозі, поясніть, якими трагічними можуть бути наслідки таких легковажних та ризикованих ігор.

А водіїв просимо пам’ятати та враховувати, що поведінка дитини на дорозі є дуже непередбачуваною. Отож, якщо ви помітили на узбіччі неповнолітнього чи групу підлітків – знизьте швидкість та будьте якомога уважнішими за кермом, аби мати змогу вчасно зупинити автомобіль та запобігти трагедії», – повідомляє поліція.

Нагадаємо, чимало підлітків України захопилось суїцидальними іграми у сомережах.

Фото: Вікна


А поділитися?