Сержанти здобувають у Львові офіцерські звання

logo
169966_serzhanti_zdobuvajut_u_lvovi_oficerski_zv.jpeg


11:45 13 лютого 2018 р.

Військовослужбовці сержантського складу Збройних Сил України розпочали навчання на курсах військової підготовки для здобуття первинного офіцерського звання.

Про це повідомили сьогодні, 13 лютого, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «У військових частинах Сухопутних військ Збройних Сил України проведено відбір кандидатів на курси військової підготовки серед військовослужбовців військової служби за контрактом сержантського (старшинського) складу для здобуття ними первинного офіцерського звання «молодший лейтенант». До кандидатів на навчання встановлені певні вимоги, основні з яких це наявність вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня) не нижче бакалавра, віком до 40 років та наявність бойового досвіду».

«Навчання 120 відібраних кандидатів на курсах військової підготовки розпочалось 30 січня та триватиме близько 3 місяців у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти міст Києва, Харкова, Житомира, Одеси та Львова. Курси військової підготовки у цьому році розпочалися вперше та сплановані ще двічі впродовж року. Торік за цією навчальною програмою були підготовлені майже 600 сержантів, які поповнили ряди офіцерського корпусу», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони.


А поділитися?