Шахрай видурив у бюджетників на Львівщині ₴13 тис. за цукор, якого не мав

logo
183104_shahraj_viduriv_u_bjudzhetnikiv_na_lvivwi.jpeg


На Львівщині судитимуть 63-річного мешканця Запорізької області, який видурив у працівників медичного та освітнього закладу 13 тис. грн за цукор, якого насправді не мав. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

У березні цього року чоловік під виглядом директора одного із приватних підприємств, запропонував освітньому та медичному закладам Яворівського району купити у нього цукор за заниженою ціною, якого у нього насправді не було.

Таким чином він видурив у працівників вказаних закладів більше 13 тис. грн. До того ж, цей чоловік судимий і пепебував на момент вчинення цього злочину на іспитовому терміні за попередній злочин.

Чоловік у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (шахрайство). Йому загрожує від 850 до 1700 грн штрафу, або або виправні роботами на строк від 1 до 2 років, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Цікаво, що також у березні цього року працівники поліції затримали у Яворові 44-річного мешканця Запорізької області, який також пропонував людям цукор, якого не мав. Всього за день він обдурив понад 20 людей. ZAXID.NET не вдалось встановити, чи пов’язані між собою ці люди.


А поділитися?Вам має сподобатись...