Шахрайка викрала з банківської картки довірливої 61-річної жінки 50 тисяч гривень

logo


У четвер, 2 вересня, на Львівщині шахрайка викрала з банківської картки 61-річної жінки 50 тисяч гривень.

Постраждала звернулася по допомогу до Стрийського управління поліції. Про це інформує пресслужба поліції Львівської області.

Жінка розповіла, що до неї зателефонувала невідома особа, яка назвала себе представницею банку. Шахрайка зуміла дізнатися в довірливої жінки особисті дані та пароль до картки.

Згодом з рахунку постраждалої зникло 50 тисяч гривень. Потерпіла зрозуміла, що її ошукали та звернулася до правоохоронців.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження. Наразі триває досудове розслідування.

У поліції звернулися до громадян та закликали дотримуватися простих порад, які допоможуть виявити шахрая.

Насамперед, під час розмови із незнайомцем потрібно одразу з’ясовувати з ким ви маєте справу. Необхідно дізнатися посаду, місце роботи, прізвище. Якщо у вас виникнуть сумніви, можна зателефонувати в установу, де працює людина, та перевірити інформацію.

У жодному разі не можна надавати стороннім особам інформацію, якою цікавляться в центрах мобільних операторів при заміні пошкоджених чи втрачених SIM-карток. Зловмисники можуть зробити дублікат та отримати доступ до ваших коштів.

Також забороняється повідомляти термін дії банківських карток, реквізити, паролі та коди. Цього вимагати у вас не мають права.

Не можна передавати незнайомим особам паспорт, банківську картку чи інші конфіденційні документи.

Якщо ви стали жертвою шахрая необхідно одразу ж телефонувати до правоохоронців.

Як писав «Вголос», очільник одного із лісництв Львівської області «погорів» на хабарі в розмірі 50 тисяч гривень. За вказану суму посадовець обіцяв безперешкодно відпустити підприємцю деревину за суттєво заниженою вартістю.

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!