Шахтарі “Львіввугілля” не отримують зарплат, бо структури Коломойського не платять за вугілля – Бондар

logo


Фото: ФБ/Шахтарі Червонограда

image

Шахтарі державного підприємства “Львіввугілля” вкотре не отримують зарплати.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на «Прямий», про це під час пресконференції сказав народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Михайло Бондар.

За його словами, ДП “Центренерго”, яке контролюють люди олігарха Коломойського, не розрахувалося за видобуте вугілля.

“Приїжджали представники профспілок ДП “Львіввугілля” з однієї причини – це невиплата заробітної плати шахтарям. Чому? Тому що люди Коломойського, які були до останнього, а напевно, що і є в ДП “Центренерго”, яке зобов’язане викупати вугільну продукцію у державних видобувних підприємств, забрали цю продукцію, реалізували її і не розрахувалися за цю вугільну продукцію з шахтарями”, – зазначив Бондар.

“Коли побачили, що вводяться санкції проти Коломойського, нашвидкуруч на минулому тижні був змінений менеджмент “Центренерго”. До кінця ще незрозуміло, чи ці борги будуть поховані – чи якісь справи будуть відкриті. Чи все ж таки люди Коломойського і далі будуть реалізовувати цю вугільну продукцію на ДП “Центренерго”, – зауважує народний депутат.

“Тому шахтарі не отримують своїх чесно зароблених грошей і зобов’язані приїжджати сюди в Київ. Поки що приїжджають представники профспілок, але, я думаю, що найближчим часом, якщо не буде виплати зарплатні, то будуть приїжджати самі шахтарі. Все це так чи інакше зводиться до “смотрящего” за Україною Ігоря Коломойського – бізнес-партнера Зеленського”, – говорить Бондар.

От так от…А страждаємо ми..

Опубликовано Шахтарі Червонограда Среда, 10 марта 2021 г.

Коментарі

Позначки: Бондар, ДП “Центренерго”, зарплата, Львівугілля, шахтарі