Шахтарі «Львіввугілля» почали отримувати заборговану зарплату за червень

logo


image

Триває виплата заборгованої зарплати за червень шахтарям ДП «Львіввугілля».

Як передає Укрінформ, про це повідомляють у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства Львівської ОДА. 

Зазначається, що 14 липня, під час чергового засідання Кабінету Міністрів було прийняте рішення щодо виділення урядом майже 400 млн грн для погашення заборгованості з виплати зарплати українським шахтарям. У результаті його виконання 16 липня на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної промисловості».

Окрім вище зазначених коштів, ДП «Львіввугілля» отримало кошти від реалізації вугільної продукції.

«Так, з отриманих коштів виплачується заробітна плата за червень 2021 року всім працівникам підприємства, що становить майже 40% від загального фонду зарплати за червень по підприємству», – розповіли у департаменті.

Уряд перерозподілив майже 400 мільйонів на виплати зарплат шахтарям

Наразі в ДП «Львіввугілля» працює 7485 осіб. Станом на 9 липня з березня їм заборговано майже 348 млн грн заробітної плати.

Як зазначається у зверненні керівництва підприємства до Президента Володимира Зеленського, для покриття собівартості між ціною вугілля та собівартістю виробництва товарної вугільної продукції у липні-грудні 2021 року необхідні кошти в обсязі 801 441 тис. грн.