Ще 10 дітей зі Львівщини вирушили на оздоровлення в дитячий табір «Артек»

logo


Першу зміну у дитячому центрі уже відвідали 16 дітей. Серед них – діти загиблихзахисників.

У Міжнародний дитячий центр «Артек», що у cелі Березники Свалявського району Закарпатської області, поїхало ще 10 дітей. Це – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

«Це уже другий заїзд. Проходить він під гаслом «Артеківська платформа «Діти змінюють світ!». Загалом таких змін буде 11. Заїзди відбуватимуться фактично до кінця цього року. Кожна зміна триватиме 21 день», – розповів керівник департаменту соціального захисту населенняЛьвівської ОВА Роман Андрес.

За словами Романа Андреса, першу зміну у дитячому центрі уже від відвідало 16 дітей. Серед них – діти загиблих захисників.

Додаткову інформацію про оздоровлення в Міжнародному дитячому центрі «Артек» можна отримати у відділі соціальних послуг, організації оздоровлення та співпраці з громадськими середовищами департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА за телефоном: +38 (032) 255 4168 або на сайті Львівської ОВА в розділі Оздоровлення та відпочинок дітей.

Також нагадуємо, що Уряд продовжив дію експериментального проєкту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, за принципом «гроші ходять за дитиною» – Є- оздоровлення.

Скористатися Є-оздоровленням можуть діти, що виховуються в малозабезпеченій сім’ї та належать до такихкатегорій, як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім’ї. Усі деталі про цю можливість – тут: Є-оздоровлення.