«Схід і Захід разом» – донецькі, луганські та івано-франківські школярі позмагались у Львові

logo


image

Участь у змаганнях взяли 60 осіб – по 15 юних спортсменів у складі чотирьох команд Львівської, Донецької, Луганської та Івано-Франківської територіальних організацій Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Всеукраїнский спортивно-патріотичний проєкт відбувається у два етапи: влітку на Донеччині, а восени – на Львівщині.

Зустріч команд сільських школярів Донецької, Луганської, Івано-Франківської та Львівської областей «Схід і захід разом» організували: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Діти змагалися у парковому волейболі, грали футбол на майданчику зі штучним покриттям, а також змагалися у настільному тенісі.

У перерві між змаганнями для них організували екскурсії старим Львовом, Шевченківським Гаєм, стадіоном «Арена-Львів» та ін.

«Ці змагання, перш за все, про комунікацію та налагодження дружніх відносин між молоддю східних та західних областей. Лише такими візитами, безпосереднім спілкуванням, спільними іграми та прогулянками можна формувати цінності загальноукраїнської солідарності та порозуміння, а особливо важливо робити це серед підростаючого покоління», – розповів начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Зазначимо, що мета заходу – зміцнення дружніх стосунків між школярами сходу і заходу України, популяризації здорового способу життя, активного дозвілля, підтримки спортивних традицій та патріотичного виховання серед сільської молоді.

Нагадаємо, наприкінці липня спортивно-іміджеві змагання «Схід і Захід разом» відбулись у Святогірську на Донеччині серед спортсменів сільської місцевості. Представники Львівщини на них вибороли командну бронзу.