Шкільний автобус на Львівщині ледь не потрапив під потяг через водія

logo


Чоловіка чекає суд, але керівники його виправдовує.

Попри червоний сигнал семафора водій автобуса на Львівщині ледь не виїхав на колії, якими мчав потяг. У салоні в цей час було майже 2 десятки дітей. Кермувальник встиг загальмувати, але відео порушення потрапило до соцмереж і неабияк обурило користувачів, йдеться в ТСН.19.30.

На відео чути, як водії автівок сигналять кермувальнику автобуса, бо попереду потяг. Шофер почав обгін просто на залізничному переїзді. «Постійно сигналив передній машині, після цього здійснив обгін, але він не побачив, що їде поїзд. І він їхав під поїзд. Автомобілісти почали сигналити йому і тільки після цього він зупинився», – розповідає очевидець Маркіян Подолинний.

Саме він зняв це відео і розмістив у соцмережах. За кілька годин, обурені побаченим, постом поділилися понад 800 людей. Виявилося, що автобус – школи для дітей з особливими потребами. В той час у салоні було 17 учнів.
 

Читайте також:

У Польщі один поїзд збив матір та двох дітей, а другий переїхав їх

Мирон Лоїк – водій закладу з 40-річним стажем. Порушення визнає, але наголошує,  хотів лише об’їхати авто, а не виїжджати на колію. «Їхала дівчина на навчальній машині, тягнула час, а мені на 5 годину відвести дітей, на шосту знову приїхати сюди. Я її на переїзді легесенько об’їхав», – розповідає чоловік.

У навчальному закладі за водія горою. Бо він відповідальний і любить дітей. А перед ним на такій посаді ніхто не міг протриматися. «Так він порушив, мови немає, але він діяв в інтересах дітей, тому що так як педагоги мені говорили, діти починали хвилюватися, діти вставали – це особливі діти і власне він тому так зробив», – запевняє керівник навчально-реабілітаційного центру Наталя Цимбалюк.

Під час інтерв’ю у центр приїжджають копи, які також побачили відео у соцмережах. Кажуть, порушення серйозне. «Можуть позбавити права керування від 1 року терміну від 1 року до 3 років. Або без оплатне вилучення транспортного засобу чи без такого», – констатує інспектор відділу Управління патрульної поліції у Львівській області Зоряна Перфанюк.

Відео

Попри червоний сигнал семафора, водій автобуса з дітьми виїхав на залізничний переїзд  

Автобус на Львівщині ледь не виїхав на колії, якими мчав потяг. В салоні в цей час було майже 2 десятки дітей. Шофер встиг загальмувати, але відео порушення потрапило до соцмереж і неабияк обурило користувачів. Проте керівництво водія і місцеві – за чоловіка горою. Чому – у сюжеті.

Попри червоний сигнал семафора, водій автобуса з дітьми виїхав на залізничний переїзд  

Натомість місцеві жителі теж водія виправдовують. Бо кажуть, переїзд навіжений, і на світлофор тут просто не звертають уваги. Ще два роки тому ТСН зняла на відео червоний сигнал семафора, але водії їдуть повз, бо потяга і близько немає. За 2 роки, кажуть жителі Брюхович, нічого не змінилося. «Червоне світло горить години дві, немає поїзда. І люди їдуть свідомо на червоне світло», – розповідає місцевий.

Переїзд справний – переконують на залізниці, тож ремонтувати його не збираються. І радять тим, хто не хоче довго чекати, шукати шляхи в об’їзд. «Я розумію, можуть виникати випадки, які не подобаються водіям, але все відбувається відповідно до власне технологічних вимог», – повідомляє прес-секретар «Львівської залізниці» Андрій Везденко.

Водій автобуса тепер чекає на суд. За порушення правил йому загрожує не лише штраф, а й позбавлення водійських прав.

Кореспондент Марічка Кужик.