Школам Львівщини рекомендували відмовитися від радянських «лінійок»

logo
186341_shkolam_lvivwini_rekomenduvali_vidmovitis.jpeg


Департамент освіти Львівської облдержадміністрації рекомендував школам області відмовитись від «лінійок» радянського зразка на останній дзвоник. Про це 7 травня ZAXID.NET повідомила директорка департаменту освіти ЛОДА Любомира Мандзій.

«Зараз, як і минулого року, ми закликали дирекції шкіл області відмовитись від радянських «лінійок» на останній дзвоник. Ми хочемо, щоб це свято було цікавим і приємним для дітей, щоб діти не були змушені годинами стояти у шеренгах. Альтернатив цим «лінійкам» є багато – вчителі спілкуються між собою і діляться досвідом. Також ми вчергове закликаємо дирекції шкіл не запрошувати політиків та чиновників на це свято, а якщо вже ті й прийшли, то не давати їм слова і не змушувати дітей їх слухати», – сказала Любомира Мандзій.

Наразі остаточно не відомо, коли саме буде останній дзвоник, хоча не виключено, що в різних школах області він відбудеться у різні дні.

«Навчальний рік, за планом, закінчується 25 травня. Однак в області є школи, які у зв’язку з захворюваннями призупиняли свою роботу, а, отже, відстають від програми і завершать навчання ближче 30 травня. Тому не виключено, що в різних школах області останній дзвоник відбудеться у різні дні», – додала вона.


А поділитися?