Школу на Львівщині назвуть на честь братів-військових, які загинули з різницею у 10 днів

logo


Іменами братів-Героїв Вишиваних назвуть школу у селі Дуліби

Школа у селі Дуліби Ходорівської громади відтепер буде Гімназією імені братів Вишиваних. Про це 23 листопада повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Два рідні брати Василь та Кирило загинули з різницею у 10 днів. Молодший брат загинув на Миколаївщині, а старший — внаслідок удару крилатимиракетами по Яворівському полігону.

“4 березня 2022 року на Миколаївщині у бою з окупантами віддав життя молодший брат – Василь, боєць 80 бригади. Йому було 28 років. 13 березня під час атаки на Міжнародний миротворчий центр на Львівщині загинув старший брат – Кирило. Йому було 35 років”, — йдеться у повідомленні Максима Козицького.

Якповідомили у Ходорівській міській територіальній громаді, рішення про перейменування закладу загальної середньої освіти прийняли  депутати Ходорівської міської ради на пленарному засіданні сесії, яка відбулася 16 листопада 2023 року.

Василь Вишиваний Василь Вишиваний

ВасильВишиваний був старшим лейтенантом 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Його поховали у Львові на Личаківському кладовищі 9 березня 2022 року. У 2015 році Василь вступив до Національної військової академії імені гетьмана Петра Сагайдачного, де обрав спеціальність – сапер. Закінчив її у 2019 році та підписав контракт на п’ять років. Служив у 80-ій Окремій десантно-штурмовій бригаді. За участь в АТО був нагороджений відзнакою президента та подяками від командування.

Кирило Вишиваний Кирило Вишиваний

КирилоВишиваний вступив після школи до військового ліцею імені Героїв Крут у Львові. Продовжив навчання в Академії сухопутних військ у Львові. Після отримання офіцерського звання ще деякий час залишився на службі в Академії імені Сагайдачного. Згодом, перевівся служити на Яворівський полігон, у військову частину в с. Старичі.  У 2016 році перебував в зоні АТО у Луганській області.

#загибельвійськового#школа