Школу в Суховолі за 190 млн грн зібралася добудовувати фірма, у власності якої є лише елітна Audi Q8

logo


Єдиним учасником тендеру на 217 млн грн на добудову школи у Суховолі виявилася компанія, яка за два роки виграла 19 тендерів Львівської облради, а у власності має лише Audi Q8 2023 рокувипуску

19 січня мав відбутися тендер на добудову загальноосвітньої школи у Суховолі біля Львова, який оголосила Зимноводівська громада. Орієнтована вартість робіт – 217 450 549 грн. Тож це один з найдорожчих тендерів, які оголосили громади Львівщини від початку року. Однак єдиним учасником виявилося ТОВ “Будівельна фірма “Жовква”, ЛТД”, яке запропонувало виконати роботиза 189 850 882,57 грн. Наразі в системі “Прозоро” у протоколі розкриття пропозицій вказано “очікує рішення”.

Школу в Суховолі на 500 учнів намагаються збудувати з 2016 року. Проєкт навіть був включений до програми “Велике будівництво”. У 2021 році тендер на будівництво виграло ТОВ “Аспект інвестбуд”, яке зобов’язувалось виконати роботи за 110 млн грн. Перший заступникголови ЛОВА Андрій Годик обіцяв, що вже у вересні 2023 року діти підуть до цієї школи. Однак компанія виконала роботи лише на 287 596,93 грн і у вересні 2022 року договір розірвали “через дію обставин непереборної сили”, очевидно, йдеться про повномасштабне вторгнення. 

За даними аналітичної системиYoucontol, власником ТОВ “Будівельна фірма “Жовква”, ЛТД” є львівський підприємець Олег Кузик. Основним видом діяльності компанії є будівництво житлових і нежитлових приміщень. При цьому в державних тендерах почала перемагати лише у жовтні 2022 року. І з цього часу фірма виграла 25 тендерів, 19 з яких організовували комунальні підприємства Львівської обласної ради.

участь у БФ "Жовква" у тендерах

Фото: Youcontrol

Найчастіше Будівельна фірма “Жовква” ставала підрядником на ремонтні роботи у КНП ЛОР “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи”. Загальна очікувана сума цих закупівель – 189 340 727 грн. Тобто якщопідприємство Олега Кузика отримає підряд на добудову школи в Суховолі, то це буде не лише найдорожча угода, – її вартість перевищить суму всіх тендерів, у яких фірма перемагала досі. Поки що найбільшим замовленням для БФ “Жовква” є капітальний ремонт спального корпусу КЗ ЛОР “Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут” у Львові. Його фірма має виконатиза  40 965 873,92 грн до 31 грудня 2024 року.

Цікаво, що ця будівельна компанія не має у власності жодної вантажівки. За даними Youcontol, єдиним автомобілем у власності компанії є Audi Q8 2023 року, який зареєстрували у власності 11 січня 2024 року. Це була первинна реєстрація нового  транспортного засобу, який ввезено з-за кордону. Audi Q8 належить до так званих розкішних авто, які обкладають транспортним податком. Вартість такого автомобіля в базовійкомплектації – понад 3,5 млн грн. 

Торік одним з найдорожчих тендерів ЛОВА стала добудова школи у селі Черниця Стрийського району за 115 млн грн. Його виграла компанія Гринкевича. На початку січня цього року договір розірвали.  

Читайте також: