Штаб оборони Львівщини передав коктейлі Молотова на блокпости

logo


Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберегти спокій та віру в добро навіть у найгірші дні. Кожна наша публікація – привід пишатися Україною. А кожен твій донат – це плюс одна історія успіху українців.

На Львівщині волонтери підготували та відвантажили коктейлі на блокпости.

Про це повідомили на телеграм-каналі Штабу.

«Штаб оборони Львівщини підтримує своє місто, свою країну та всіх співгромадян, які зараз борються з ворогами та захищають нас. Ми зробимо все, щоб наблизити українську перемогу!», — йдеться у повідомленні.

Раніше усі небайдужі на потреби захисників передали велику партію ліків і медичних засобів, військове спорядження.

Окрім того, для евакуйованих дітей стріт, а також метерям і дітям зібрали продукти харчування, засоби гігієни, одяг, постіль і рушники.

Наголошується, що львів’яни швидко мобілізувались і допомагають усім, чим можуть: підтримують евакуйованих українців і добровольців.

: Український бізнес забезпечить мільйон продуктових наборів для українців

Відзначимо, що у Львівському палаці мистецтв розгорнули гуманітарний штаб. Працівники штабу, волонтери розподіляють гуманітарну допомогу, яку збирають та постачають мешканці Львівщини та громадські організації. Допомогу можна доставляти в гуманітарний штаб за адресою: м. Львів, вул. Коперника,17. У штабі чергують працівники Львівської обласної ради та волонтери. Телефони для довідок 096 000 00 44;  098 941 62 36.

Нагадаємо, Львівський центр допомоги просить волонтерів про допомогу.

Фото: t.me/oborona_lviv.