Штурмовики облради пікетують прокуратуру Львівщини

logo
118517_shturmoviki_oblradi_piketujut_prokuraturu.jpeg


Активісти протестують проти переслідувань поліцією активістів “Національного корпусу”.

Стрім із акції протесту оприлюднив телеканал НТА на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні вранці під прокуратурою Львівщини на акцію протесту зібрались кілька десятків активістів “Національного корпусу” та інших громадських організацій.

Більшість пікетувальників неохоче спілкувались із журналістами та не вказували, представниками яких громадських організацій вони є. Втім всі вони стояли під прапорами “Національного корпусу”.

Водночас вхід у прокуратуру охороняють правоохоронці.

Як заявив представник “Нацкорпусу” Назар, цим пікетом вони хочуть висловити свій протест проти “політичних замовлень Нацполіції, яка переслідує активістів “Національного корпусу”.

“Так, ми увійшли в сесійну залу Львівської облради. Але там на нас напала поліція та почала бити. Натомість свої дії ми вважаємо правовими”, – розповів Назар.

Також він додав, що у 3 представників “Національного корпусу”, які проходять у кримінальній справі як свідки, поліція вже провела обшуки.

Після акції протесту під обласною прокуратурою активісти збираються іти і під стіни Нацполіції Львівщини.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня стало відомо, що в учасників пікету, який відбувся під Львівською облрадою 30 травня, представники Нацполіції проводять обшуки.

Тоді ж, 30 травня, близько 100 праворадикалів пікетували Львівську обласну раду з вимогою проголосувати за звернення до центральних органів влади і дали депутатам на це час. Внаслідок невиконання облрадою вимоги вчасно, вони увірвалися у будівлю та підпалили димові шашки, зірвали сесію обласної ради.


А поділитися?Вам має сподобатись...