Шведи вивчали у Львові подробиці вишколу військових

logo
148700_shvedi_vivchali_u_lvovi_podrobici_vishkol.jpeg


13:45 8 листопада 2017 р.

Делегація зі Швеції відвідала навчальний центр Військової служби правопорядку у Львові й Міжнародний центр миротворчості та безпеки на Явогрівщині.

Про це повідомили сьогодні, 8 листопада, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Шведські військовослужбовці ознайомилися із діяльністю та навчально-матеріальною базою навчального центру Військової служби правопорядку та ходом навчального процесу. Під час зустрічі відбулося обговорення перспективного плану співпраці між Збройними силами Королівства Швеції та Військовою службою правопорядку у Збройних Силах України. У цьому заході також взяли участь представники Збройних сил Канади».

«Іноземні військові позитивно оцінили створену у Навчальному центрі інфраструктуру, зусилля з нарощування навчально-матеріальної бази, якість проведення занять зі слухачами та рівень підготовки інструкторсько-викладацького складу. Також вони зазначили, що Збройні сили Швеції спродовж багатьох років тісно співпрацюють зі Збройними Силами України у військовій сфері і запевнили у її продовженні в майбутньому», – поінформували також у Міноборони.

«Окрім цього, делегація Збройні сил Королівства Швеція ознайомилась із програмою професійного вишколу українських бойових підрозділів в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» («JMTG-U»), який відбувається на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ. Гості також завітали до канадської компоненти JMTG-U й обговорили завдання, структуру та можливості МЦМБ та відвідали музей Міжнародного центру миротворчості та безпеки», – повідомили також у прес-службі Міноборони.


А поділитися?Вам має сподобатись...