Сихівський суд оштрафував львів’янина, який побив вікна сусідських автомобілів

logo


Сихівський районний суд оштрафував на 8500 грн львів’янина Тараса Васєєва, який свердлом побив вікна у припаркованих у дворі багатоповерхівки автомобілях Suzuki Grand Vitara та Audi A4. Свою поведінку чоловік пояснив нервовим станом через звільнення з роботи.

Інцидент трапився 4 липня цього року близько 4:00 ночі у дворі на вул. Гната Хоткевича, 16а. Тарас Васєєв спочатку почав голосно лаятись та кричати біля багатоквартирного будинку на Сихові. Потім він підійшов до припаркованого автомобіля Suzuki Grand Vitara та кілька разів вдарив металевим свердлом по вікну машини, розбивши його. Після цього чоловік підійшов до автомобіля Audi A4, який був запаркований поруч, і побив шибки цього авто. Внаслідок таких дій власники автомобілів отримали збитки на суму 5051 грн та 6500 грн відповідно.

Під час судового засідання у цій справі Тарас Васєєв повністю визнав свою провину. Він пояснив, що напередодні його звільнили з роботи, і він був у стані емоційного зриву.

Власники автомобілів заявили, що чоловік повністю відшкодував їм завдану матеріальну шкоду.

Відтак суддя Сихівського райсуду Микола Борачок визнав Тараса Васєєва винним у хуліганстві та оштрафував його на 8500 грн.

Зазначимо, що схожі прояви агресії не завжди караються таким невеликим штрафом. Вчора ZAXID.NET повідомляв про 24-річного львів’янина, якому доведеться заплатити майже півмільйона гривень компенсації за стрибки по чужому автомобілі.