Сина мера Бродів судитимуть за напад на журналіста каналу «Броди Online»

logo


Обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк до п’яти років.

Сина мера Бродів судитимуть за напад на журналіста каналу «Броди Online»Сина мера Бродів судитимуть за напад на журналіста каналу «Броди Online»

У Львівській області судитимуть підприємця, сина мера міста Броди, обвинуваченого у перешкоджанні діяльності журналіста місцевого телеканалу «Броди Online» Сергія Нікішина, повідомляє пресслужба Нацполіції.

За даними слідства, обвинувачений – власник одного з ресторанів – побив журналіста, пошкодив техніку, а також незаконно вилучив зібрані матеріали.

Подія сталась 24 квітня близько 22:00 в одному з сіл Золочівського району. 37-річний місцевий мешканець перешкоджав журналісту проводити відеозйомку поблизу закладу харчування, вибив з рук відеокамеру, намагався її зламати та побив потерпілого.

Сину мера Бродів повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального колексу України та ч. 2 ст. 345-1 (Погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України.

22 вересня правоохоронці скерували обвинувальний акт на розгляд суду. Обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк до п’яти років.

Нагадаємо, журналіст місцевого телеканалу «Броди Online» Сергій Нікішин повідомив, що 24 квітня 2021 року його побив і розбив камеру син мера Бродів Іван Белей. Депутатка Бродівської міської ради Ольга Кравчук, яка була разом з журналістом, повідомила, що інцидент стався 24 квітня в селі Лагодів Львівської області, коли журналіст спробував зафільмувати порушення карантину, а саме – вечірку в готельно-ресторанному комплексі «Колиба». Сам Белей заперечив, що побив Нікішина та розбив його камеру. 29 квітня Комітет захисту журналістів закликав українську владу швидко та ретельно розслідувати напад на Нікішина.

Фото: facebook.com/tvbrodyonline