Систему для голосування Львівської облради обслуговуватиме львівська фірма

logo
171602_sistemu_dlja_golosuvannja_lvivskoji_oblra.jpeg


Львівська обласна рада провела аукціон на модернізацію системи озвучення малої сесійної зали.

Це було опубліковано на сайті публічних закупівель ProZorro.

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради провело тендер на модернізацію мережі системи озвучення малої сесійної зали в адмінбудівлі облради на вул. В.Винниченка, 16.

Вартість закупівлі Львівська обласна рада встановила у 55 000 грн, а термін надання послуг становить з 22 лютого до 15 березня 2018 року. Йдеться про технічне обслуговування електронної системи голосування “Віче”.

Участь у тендері взяла лише одна фірма – ТЗОВ “Регіональна Інформаційно-технологічна компанія”, яка зголосилась модернізувати електронну систему голосування облради за 54 997,2 грн.

За даними єдиного державного реєстру юридичних осіб, ТЗОВ “Регіональна Інформаційно-технологічна компанія” зареєстроване у Львові, її власниками є Петро та Наталія Гранати.

Фірма займається будівельно-монтажними роботами; оптовою торгівлею комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням; обслуговування систем безпеки.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Львівська обласна рада оголосила закупівлю на професійні дизайнерські послуги щодо розробки дизайну нового веб-сайту обласної ради та встановила початкову ціну у 30 000 грн.

Переможцем стала Анна Супроненко з Чернігова, яка запропонувала виконати усі роботи за 27 300 грн.

Також у грудні 2017 року обласна рада оголосила закупівлю на пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів.


А поділитися?