Ситуація на дорогах Львова

logo
169914_situacija_na_dorogah_lvova.jpeg


У місті працює 24 одиниці снігоочисної техніки.фото: inlviv.in.ua

фото: inlviv.in.ua

У Львові спостерігається погіршення погоди. Уночі із 12 на 13 лютого у місті випав сніг. За даними GPS-сервісу для відстежування снігоприбиральної техніки, станом на 8:20 ранку у місті працює 24 одиниці снігоприбиральної техніки, зокрема:

Шевченківський район – 6;
Франківський район – 0;
Личаківськй район – 9;
Галицький район – 4;
Залізничний район – 2;
Сихівський район – 3.

Оскільки температура повітря тримається на позначці – 1/0, львів’ян попереджають про ожеледицю на дорогах та налипання снігу. Також за даними Львівгідтометцентру на дорогах можливий туман видимістю 200-500 м. У зв’язку із таненням снігу, варто оминати небезпечні ділянки нависання бурульок та зсувів снігу із дахів. 

Львів’ян просять бути обережними та не вирушати у далекі подорожі транспортом. Водіям, які перебуватимуть за кермом радять гальмувати переривчасто та не гальмувати взагалі, у разі занесення автомобіля на дорозі. Також варто бути готовим увімкнути нижчу передачу та зазделегідь знизити швидкість руху.

За інформацією департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА, на державних та місцевих дорогах Львівщини проїзд забезпечено. На місцях працюють 46 осіб та ще 140 – перебувають на чергуванні. 37 одиниць техніки прибирають дороги, загалом чергують вздовж дороги Львівщини 124 одиниці техніки. На усіх перевалах проїзд забезпечено. 


А поділитися?Вам має сподобатись...