Скандальні та успішні забудови Львова пропонують зібрати на єдиному сайті

logo
66253_skandalni_ta_uspishni_zabudovi_lvova_prop.jpeg


У Львові пропонують створити та наповнювати спеціальний онлайн-реєстр скандальних та законних забудов.фото: news.vashmagazin.ua

фото: news.vashmagazin.ua

Керуючий партнер компанії «Ейч Ді Партнерс», юрист Володимир Глащенков нарікає на відсутність сайту з реєстром усіх будівельних об’єктів, які отримали усі необхідні дозволи. Про це він зазначив під час дискусії «Проблемні забудови у Львові. Наслідки для громади і пошук можливих рішень», організованій платформою «Твоє місто» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

На думку юриста, на сайті Львівської міської ради мав би бути перелік «дозволених» будівельних об’єктів. «Якби на сайті ЛМР був реєстр з усіма об’єктами, які отримали дозволи, люди могли б перевіряти, перш ніж купувати квартири. Помилок було б менше. Реєстри у відкритому доступі насправді є, проте вони всеукраїнські й містять стільки розмаїтої інформації, що простому смертному годі в них зорієнтуватись і знайти те, що потрібно».

Наразі Комітет підприємців Львівщини обговорює з обласною ДАБІ ідею створення сайту, на якому можна було б перевірити наявність дозвільних документів, проте ця дискусія триває вже понад рік і поки що не дала результату.

Детальніше читайте тут: Чи знесуть у Львові хоч одну новобудову?

Підготував Ярослав Сиваківський


А поділитися?