Скандальний посадовець із Самбора порушив постанову суду

logo


Скандальний посадовець із Самбора порушив постанову суду

16 Квітня, 16:30

logo-black

Скандальний посадовець із Самбора порушив постанову суду

Начальник самбірського КП «Об’єднане» Євген Квас, якого нещодавно поновили на посаді, порушив рішення суду щодо
заборони спілкування із підлеглими. Про це повідомив на свій сторінці у Facebook місцевий журналіст Юрій Леськів.

За його словами, відповідні фото, на який Євген Квас спілкується із працівниками, розмістили на офіційній сторінці комунального підприємства.

«Відновлений
на посаді керівник демонструє і судді, і депутатам, і громаді, як він виконує перше судове рішення: керує на вулицях міста, «не спілкуючись із підлеглими», – зазначив журналіст.

У коментарі LMN Юрій Леськів висловив припущення, що причиною нехтування Євгеном Квасом постанови суду є відсутність реакції на його дії місцевої влади.

«Мабуть, є відчуття вседозволеності, і через
це є йвідповідна поведінка. Депутатський корпус в нашому місті чомусь не реагує на цю ситуацію. Але від депутатів не чути ані жодних публічних заяв, ані певних намірів. А, відповідно, якщо є згода на вседозволеність від депутатського корпусу, то людина може дозволити собі все більше і більше», – каже журналіст.

Водночас, за словами Юрія Леськіва, громада обурена рішенням суду про поновлення Євгена Кваса на посаді, а також поведінкою посадовця. Журналіст
зауважує, що значна частина самбірчан висловлює недовіру до такого керівника та до того, як він надалі освоюватиме бюджетні кошти.

Відтак, зважаючи на замовчування з боку місцевих депутатів, єдиним механізмом впливу, який залишився дієвим, на думку Юрія Леськіва, є публічний розголос.

«Кожного дня з’являється якась нова інформація. Тому добре хоча б те, що можна про це повідомити публічно, і цей розголос дає свої результати», – зазначає він.

Цікаво, що попри судову справу про зловживання посадовими обов’язками Євгеном Квасом, депутати міськради виділили КП “Об’єднане” на цей рік 54 мільйони гривень.

437140789_10225494483810253_9175071892771227584_n

Журналіст також зазначає, що під його публікаціями, де він інформує громаду щодо ситуації із Євгеном Квасом, з’являються гнівні коментарі із погрозами, які залишають фейкові акаунти.

«Замість того, щоб адекватно реагувати на критику та інформацію, Євген Квас
вдається до ось таких дій», – каже він.

Втім, на думку Юрія Леськіва, зважаючи на таку увагу до скандального і підсудного керівника КП «Об’єднане» з боку ЗМІ та держорганів, в майбутньому все ж вдасться дійти до справедливого рішення суду, і посадовець відповість за свої дії.

«Рано чи пізно справедливість має настати, адже так не може тривати вічно. Єдине питання – коли. Тим не менш, ми вже на шляху до цього», – додає
журналіст.

Нагадаємо, раніше Самбірський суд поновив на посаді Євгена Кваса, якого звинувачуваного у тяжких злочинах екс-депутата.