“Скаржаться не мешканці, а критики”, – Андрій Білий про скасування тролейбусного маршруту №10

logo


Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури з питань транспорту Андрій Білий прокоментував скарги львів’ян щодо скасування тролейбусного маршруту №10.

Так, за словами пана Білого, в мерії ретельно проаналізували ситуацію з транспортом після скасування тролейбусного маршруту та збільшили кількість рейсів автобуса №2А, який практично дублював скасований тролейбусний маршрут.

“Скаржаться не мешканці, а критики, тому я не звертаю на це увагу. Ми проаналізували ситуацію більш ретельно і не просто збільшили кількість автобусів, а додали кількість рейсів. Так, ми проаналізували кількість рейсів тролейбуса №10, і на ту ж саму кількість рейсів збільшили рейси автобуса №2А. Він починає курсувати з 06:30, а останній рейс робить о 22:05. Мешканці нарікали на те, що автобус курсує 08:00 до 20:00 – це ми змінили”, – каже Андрій Білий.

Читайте також: Що відомо про заступника директора департаменту в ЛМР Андрія Білого, який координує питання транспорту.

Посадовець пояснює, що тролейбусний маршрут скасували для того, аби оптимізувати витрати електротранспорту.

Є ціла купа тролейбусних маршрутів, які функціонують більш теоретично ніж практично, люди їх не чекають. Така ситуація викликає невдоволення пасажирів та збільшення скарг на роботу громадського транспорту”, – зазначає Білий.

Читайте також: Куди поїде тролейбус: у Львові планують збудувати чотири нові тролейбусні лінії.

Наразі у “Львівелектротрансі” працюють над тим, аби збільшити кількість тролейбусів на маршрутах №№2, 5, 12, за рахунок тролейбусного маршруту №10.

“Якщо в нас є маршрути на яких курсують і тролейбуси, і автобуси, то ми маємо зробити такий рух, аби він був оптимальним для пасажирів і не важливо, хто саме виконує цю функцію. Тоді буде зручно пасажирам, а ще буде економія підприємству”, – вважаєе посадовець.

Нагадаємо, що тролейбусний маршрут №10 перестав курсувати з понеділка, 9-го липня. В мерії рішення про скасування маршруту пояснювали тим, що вивільнені тролейбуси можна буде залучити до роботи на маршрутах № 2, 9 та 12. Це дасть змогу знизити інтервал руху на вказаних маршрутах та забезпечити більш регулярні перевезення у південно-центральній частині міста.

Незадоволені таким рішенням львів’яни гостро розкритикували скасування маршруту в соціальній мережі Facebook: