Сказав – зробив: які обіцянки давав мер львів’янам перед виборами

logo
152449_skazav_zrobiv_jaki_obicjanki_davav_mer_lv.png


Своєрідним ударом по планах Андрія Садового до 2020 року стало будівництво перинатального центру у Львові, який перекреслив ідею міського голови створити нове пологове відділення. (За попередніми даними, Львівський обласний клінічний перинатальний центр почне приймати пацієнток з початку 2018 року.) А впровадження медичної реформи нівелювало запровадження муніципального медичного страхування.

Не спішить Андрій Садовий і споруджувати медичне містечко на базі Дитячої лікарні та Лікарні ШМД (виконано 30% задуманого) чи міський Центр паліативної допомоги (10%).

Більш-менш вдалось впровадити в поліклініках електронну медичну картку (40%), відкрити кілька амбулаторій і відділень сімейної медицини у мікрорайонах (75%). Слід зазначити, що станом на зараз, у Львові діють амбулаторії у Рясне-1 та Рясне-2, центральній частині міста, Залізничному та Шевченківському районах. Згодом планують відкриття амбулаторії у Личаківському районі. Відтак, загальний відсоток виконаних «медичних» обіцянок мера – 38, 75%.

Частину 2 цього тексту Ви зможете переглянути на нашому сайті уже завтра.

Читайте також:

Тест: Вгадай, що робить Садовий на фото.


А поділитися?