SkyUp почне літати зі Львова у Париж з листопада

logo


Із 9 листопада українська авіакомпанія SkyUp розпочне літати зі Львова у аеропорт Бове, що за 85 км від Парижа. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі авіакомпанії.

Авіарейси будуть виконувати двічі на тиждень по середах та суботах. 2 жовтня на офіційному сайті SkyUp розпочнеться продаж квитків за маршрутом Львів – Бове (Париж). Вартість квитків у одну сторону становить приблизно 1,4 тис. грн. У прес-службі авіакомпанії повідомили, що, купуючи квиток на літак до Бове, також можна буде придбати квиток на шатл-бас та за годину доїхати до Парижа.

Раніше авіакомпанія SkyUp просила Державіаслужбу надати дозвіл на польоти за маршрутами Львів – Бове та Львів – Париж.

Додамо, що нещодавно SkyUp запустила регулярні авіарейси зі Львова в ОАЕ, а також SkyUp відкрила рейси зі Львова у Харків, Київ та Прагу.

Нагадаємо, 12 червня стало відомо, що Баришівський суд Київської області призупинив ліцензію на здійснення перельотів українській авіакомпанії SkyUp. За словами представників авіакомпанії, позов подала особа, яка навіть не була її клієнтом. Однак наприкінці версеня Київський апеляційний суд скасував заборону на перельоти для авіакомпанії.