“Слуга народу” виставить проти Садового Дещицю – на мера Львова, – ЗМІ

logo


https://youtu.be/kac73Ks_Yqo

19:10 28 травня 2020 р.

Партія “Слуга народу” визначилась зі своїм претендентом на пост Львівського міського голови у жовтні цього року. Ним найімовірніше стане Андрій Дещиця.

Про це повідомляють джерела, близькі до штабу партії, інформує Діло.

Перемовини перебувають на завершальній стадії. Остаточну крапку в перемовинах буде поставлено під час найближчого візиту президента Зеленського на Львівщину.

Андрій Дещиця – кадровий український дипломат, який народився на Львівщині і закінчив Львівський державний університет імені І.Франка.

З лютого по червень 2014 року виконував обов`язки міністра закордонних справ України.Після чого поїхав працювати до Республіки Польща у статусі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Польщі. На цій посаді перебуває і нині.

Надзвичайно відомим і популярним Андрій Дещиця став 14 червня 2014 року, коли, намагаючись заспокоїти протестувальників, що пікетували посольство Росії на знак протесту проти підтримки росіянами терористів, виконав популярну на той час пісню “Путін – ху…ло” (https://youtu.be/kac73Ks_Yqo).Скандальну пісню дипломата в YouTube переглянули понад 2,3 мільйона разів.