Смертельна ДТП із Димінським: родичі жертви планують судитися зі слідством через таємничість і зволікання

logo
143652_smertelna_dtp_iz_diminskim_rodichi_zhertv.jpeg


Батькам і друзям загиблої не подобається, що ніхто нічого не повідомляє про справу.

Минуло більше двох місяців із часу резонансної аварії, у якій автомобіль львівського бізнесмена Петра Димінського вбив дівчину. Рідні жертви кажуть про затягування слідства і залякування свідків, а сам підприємець виїхав за межі України, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мама Наталі Тріли досі ходить уся в чорному, в будинку повсюди фото доньки та її речі. «То Наталі робочий кабінет, книжки її, тут вона займалася перекладами за столом. То речі, які з машини привезли тоді, слідчий віддав», – розповідає мама загиблої Марія Тріла. Вона каже, що ті, хто раніше бачив, як із Mercedes виходив Димінський, тепер від своїх слів відмовляються. Жінка вважає, що свідків залякали.

ВідеоРодичі вбитої автівкою Димінського дівчини заявляють про непрозоре слідство справи

Забути про Димінського їй самій пропонували люди бізнесмена, які приходили після похорону. Жінка каже, що натомість пропонували гроші. «То виглядало так: ми вбили тобі дитину, а ти тепер давай список, ми там подивимось, може, щось тобі вкинем, може, не вкинем», – каже Марія Тріла.

Читайте також: Ця машина – любов Димінського: на СТО розповіли про “Мерседес”, який потрапив у смертельну ДТП

Провину за аварію взяв на себе охоронець Андрій Борщ, котрого спочатку взяли під варту, а потім із СІЗО відпустили під домашній арешт. Однак експертиза підтвердила, що зразки ДНК, знайдені в автомобілі, належать не йому. Проте ні цієї експертизи, ні інших матеріалів справи родичі загиблої та їх адвокати не бачили. Тому підозрюють, що слідство проводять не прозоро і справу навмисне затягують. «Можливо, йдуть якісь торги, можливо, хтось із кимось пробує домовитись», – припускає брат загиблої Степан Мацевко. «Відмова в ознайомленні з матеріалами, в першу чергу, з висновками експертиз, може свідчити лише про те, що слідство в такий спосіб намагається укрити певні відомості, щоб не стали відомі потерпілим», – вважає адвокат потерпілих Микола Вишневський.

Читайте також: Судмедексперт розповів, які травми мали лишитися у винуватця “ДТП із Димінським”

Сам Димінський разом із родиною виїхав за кордон, але правозахисники впевнені – немає жодної проблеми в допиті бізнесмена. «Слідчий робить запит через Мін’юст для допиту тих чи інших осіб, і в будь-якій країні, де б він не знаходився», – переконує Володимир Марусяк. Однак де саме зараз перебуває Димінський, його адвокати не зізнаються – вони тільки обурюється обшуками, які слідчі проводили вдома і в офісах бізнесмена. «28 людей приїхало, знайшли недопалки в смітнику, найшли гребінці, бритви вилучили», – каже Микола Лисий.

Читайте також: Рідні загиблої в ДТП оскаржать вихід на волю охоронця Димінського

У міністерстві внутрішніх справ перебіг розслідування резонансної ДТП не коментують. «На даний час слідство Нацполіції не розповсюджує якої-небудь додаткової інформації про хід розслідування цього кримінального провадження, а також про результати експертизи в цьому кримінальному провадження», – повідомив речник МВС Артем Шевченко. Тепер адвокати потерпілих збираються зобов’язати слідчого надати матеріали кримінального провадження через суд, а рідні та друзі загиблої запевняють, що не дозволять спустити цю справу на гальмах.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька


А поділитися?Вам має сподобатись...