Сміттєпереробний комплекс на Львівщині хочуть будувати фірми з Львівщини і Києва

logo


Одна – з Нового Роздолу, одна – зі Львова, одна – з Києва.

Варіанти розшукали в Державному реєстрі інформацію про товариства з обмеженою відповідальністю, що пройшли перший етап конкурсу на біудівництво сміттєпереробного заводу на Львівщині. 

Так, у Дрогобицькому районі поблизу с. Брониця має намір будувати ТзОВ “Інвестиційно-екологічна компанія “ІЕК” зі Львова.

Її засновники: Погрібний Ігор Якович, Тімофеєв Ольгерд Костянтинович, – усі зі Львова. Хома Андрій Юрійович з 2013 року є керівником.

Види економічної діяльності:

Купівля та продаж власного нерухомого майна;

Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (основний);Консультування з питань комерційної діяльності й керування;Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах;Рекламні агентства;Дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки.

Розмір статутного капіталу ТзОВ “ІЕК” 2 мільйони 593 тисячі гривень.

На ділянку в Новому Роздолі претендує ТзОВ “Глассворк Технолоджі” з Києва. Її засновниками є: Ломакович Світлана Володимирівна з Тернополя, ТзОВ “Компанія з управління активами “Оптіма-капітал” зі Львова.

Керівником ТзОВ “Глассворк Технолоджі” є Пилипець Роман Миколайович з Києва.

Види економіної діяльності:

Формування й оброблення листового скла;Неспеціалізована оптова торгівля;Вантажний автомобільний транспорт;Інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп’ютерних систем;Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (основний);Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах;Будівництво житлових і нежитлових будівель.

Розмір статутного капіталу 10 мільйонів 1 тисяча гривень.

І ще одним претендентом на будівництво заводу в Новому Роздолі є ТзОВ “Вейст менеджмент системс” з Нового Роздолу.

Засновники: Казилу Максим Федорович (Одеса), Покойовець Володимир Павлович (с. Сухий Яр Святищенського р-ну Київської області), Заліско Андрій Ігорович (Львів), Надашкевич Віталій Олегович (Львів) – керівник.

Види економічної діяльності

Будівництво інших споруд, н. в. і. у.;Оптова торгівля машинами й устаткованням для добувної промисловості та будівництва;Надання в оренду будівельних машин і устатковання;Надання в оренду інших машин, устатковання та товарів. н. в. і. у.;Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням;Неспеціалізована оптова торгівля;Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна;Консультування з питань комерційної діяльності й керування;Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах;Дослідження й експериментальні розробки у сфері біотехнологій;Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук;Надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів;Надання в оренду вантажних автомобілів;Збирання безпечних відходів;Збирання небезпечних відходів;Оброблення та видалення безпечних відходів (основний);Оброблення та видалення небезпечних відходів;Відновлення відсортованих відходів;Інша діяльність щодо поводження з відходами;Організація будівництва будівель

Розмір статутного капіталу 200 гривень.

Нагадаємо, що сьогодні ці три компанії допустили до другого етапу конкурсу на будівництво сміттєпереробного заводу на Львівщині.