«Сміттєпереробний завод таки будуватимуть на Яворівщині», – голова Львівської ОДА

logo
59201_smittepererobnij_zavod_taki_buduvatimut_n.jpeg


Олег Синютка.

Очільник Львівщини Олег Синютка підписав розпорядження про передачу львівському КП «Збиранка» земельної ділянки у Яворівському районі для будівництва комплексу з утилізації твердих побутових відходів, повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Тепер «Збиранка» повинна зареєструвати за собою цю ділянку, а сесія Львівської міськради – розглянути питання про прийняття її до комунальної власності територіальної громади Львова.

Мова йде про територію площею 12 гектарів, де мають збудувати сміттєпереробний завод.

Окрім того, сьогодні, 30 січня, на брифінгу губернатор відзвітував, що усі 380 майданчиків для збору сміття у Львові очищені. З міста вивезли півтори тонни відходів. Однак, якщо десь ще під будинком є невивезені відходи, Синютка попросив львів’ян телефонувати на «гарячу» лінію області за номером 112.

– Ми будемо зясовувати, чи це невивезене сміття, чи вже нагромаджене поточно, – сказав голова ОДА.

А міська влада вже сьогодні повинна зайнятися дератизацією та дезінфекцією сміттєвих майданчиків у Львові.

Тим часом, Яворівська райрада категорично проти, аби на їхній території будували сміттєпереробний завод. Питання про заборону мають розглянути на сьогоднішній сесії райради.

Нагадаємо, минулого тижня у вирішення сміттєвої проблеми у Львові втрутилася не лише обладміністрація, а й приїжджав задля цього Прем`єр-містр Володимир Гройсман. Очільник уряду розпорядився,аби обласна влада негайно виділила земельну ділянку під будівництво сміттєпереробного заводу. Того ж дня з міста почали вивозити сміття. Комунальники працювали безперервно три дні.

 


А поділитися?Вам має сподобатись...