Сміттєвий колапс: на Львівщині сотні людей перекривали трасу (Відео)

logo
193179_smittevij_kolaps_na_lvivwini_sotni_ljudej.jpeg


Акція протесту на трасі 'Київ-Чоп'
Акція протесту на трасі “Київ-Чоп”

Скріншот відео

Львів

12.06.2018 20:11

Від самого ранку учасники акції ходили пішохідним переходом та не пропускали автомобілі

Майже чотири години стримували рух на трасі “Київ-Чоп” сотні мешканців Миколаєва, що на Львівщині у вівторок, 12 червні.

Від самого ранку учасники акції ходили пішохідним переходом та не пропускали автомобілі. Протестувальники вимагали у влади зупинити вивезення сміття на миколаївський полігон відходів. Активісти зазначили, що місця на сміттєзвалищі немає і потрібно робити рекультивацію, щоб полігон не становив загрози для населення.

За темою

>
У Львові вирішили, як запобігти несанкціонованим “подорожам” сміття

В обласній адміністрації ж переконані, що проблема надумана. Миколаївське сміттєзвалище не потребує рекультивації і може приймати відходи зі Львова, допоки не збудують сміттєпереробного заводу.

Акція  протесту утворила кілометрові затори. Правоохоронцям довелося регулювати рух та організувати для водіїв об’їзд.

“Зараз просто проходить користування добротою миколаївських жителів. І завезення сміття понад домовленістю понад те, що було дозволено. На сміттєзвалищі проводиться захоронення відходів не за правилами . Їх просто закидують піском вночі”, – пояснила мешканка Миколаєва Христина Мазуренко.

Вирішити сміттєвий колапс місцеві депутати планують на позачерговій сесії.

“Люди на місцях, підіграючи цією темою, користуються і маніпулюючи думкою людей і тими фактами, які є, отримують якісь певні політичні вимоги. Насправді ОДА, взявши на себе вивезення сміття, виступає за це і жорстко контролює, щоб дотримувалися відповідні вимоги на полігонах, щоб вкладалися кошти в їх модернізацію і покращення їхнього стану і щоб ці полігони не несли ніякої загрози”, – розповів директор департаменту Львівської ОДА Назар Романчук.

Нагадаємо, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова спалахнула масштабна пожежа. Після завершення гасіння під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників і еколог львівського комунального підприємства “Збиранка”. Всі вони загинули.

Відео за темою

Дивіться також:

На Київщині зайнялось сміттєзвалище – фоторепортаж


А поділитися?