Сміття на перевантажувальну станцію на Північній продовжать возити ще 10 днів

logo
214078_smittja_na_perevantazhuvalnu_stanciju_na_.jpeg


Компанії «Аве Львів» продовжили дозвіл на перевантаження сміття на вулиці Північній.Фото: прес-служба ЛОДА

Фото: прес-служба ЛОДА

Виконавчий комітет Львівської міськради продовжив дію дозвілу на перевантаження сміття на вулиці Північній, 1 одному з львівських перевізників сміття – компанії «Аве Львів», на термін 10 днів. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 14 вересня.

Зазначимо, що попередній дозвіл завершувався 15 вересня, об 11:00. Втім, перевізник сміття не зміг домовитися з мешканцями села Яричів, де планував розмістити перевантажувальну станцію. Як зазначив під час виконкому директор «Аве Львів» Олег Гайовишин, жителі села погрожували перекрити міжнародну трасу Е40 у випадку діяльності їх фірми на їхній території.

Заначимо, що компанія «Аве Львів» обслуговує Франківський та Сихівський район Львова. У вівторок, 4 вересня, під час апаратної наради голова Олег Синютка пригрозив, що через закриття станції перевантаження сміття на вул. Північній у Львові обласна адміністрація поверне місту назад функції на вивезення сміття.

Нагадаємо, на початку місяця на в’їзді до перевантажувальної станції на вулиці Північній встановили шлагбаум. Додамо, що перевантажувальна станція розташована неподалік львівського аеропорту. 31 липня літак зі Львова здійснив у Києві екстрену посадку, оскільки в один із його двигунів потрапили птахи, яких приваблює сміття на Північній. Схожа ситуація також сталась із пасажирами рейсу Львів — Неаполь італійської авіакомпанії Ernest Аirlines. Тоді на території перевантажувальної станції встановили пристрої для відлякування птахів.

Прибрати сміття з перевантажувальної станції на вулиці Північній мали ще до кінця липня минулого року. Потім на це дали ще місяць. У вересні Назарій Романчук повідомляв Tvoemisto.tv, що станцію очистять до середини місяця. На початку серпня в ЛОДА повідомили, що вивезуть всі відходи впродовж 10 днів. У серпні цього року виконавчий комітет Львівської міської ради зобов’язав ЛОДА прибрати сміття до 1 вересня заборонив функціонування цієї ділянки як сміттєзвалища. За період прибирання звідси вивезли понад 10 тисяч тон сміття.


А поділитися?