Сніг не спричинив у Львові транспортного колапсу

logo
155156_snig_ne_sprichiniv_u_lvovi_transportnogo_.jpeg


На кінцевій зупинці «Санта-Барбара», що на Сихові, довжелезних черг пасажирів, які чекають на маршрутки, вранці понеділка не було. Як і кожного дня, на автобус №53 сідає і львів’янка Олександра Іванівна. Жінка каже: здебільшого, її рейс приїжджає майже за 5 хвилин після того, як вона сюди приходить. А ще запевняє: поки що погана погода не стала для маршруток перешкодою.

«Наразі транспорт їде середньо. Це стандартна ситуація, коли випадає перший сніг, тоді проблем із транспортом не оминути. Проте згодом, як правило, все внормовується», ‒ розповіла вона.

На маршрути львівськими вулицями регулярно виходять і автобуси. «Дорогою автобус їде нормально, бо вчора її посипали. А чому я маю пропускати рейси?», ‒ каже водій Олександр.

Зазвичай, після розчищення та посипання дороги комунальники стежать за їхнім станом. Зокрема, працівники Личаківського ШРП запевняють: лад наведуть вчасно, бо техніки вистачає.

«Прибираємо зупинки, пішохідні переходи, працюють у нас і два навантажувачі, підмітальний транспорт, на бокових вуличках задіюємо піскорозкидачі», ‒ зазначив головний механік підприємства Любомир Бервецький.

Нагадаємо, на ранок понеділка, 4 грудня, прибирати вулиці Львова від снігу виїхали 76 одиниць снігоочисної техніки, комунальники використали 480 кубометрів піскосуміші, а вулиці розчищали 2234 двірники.

Комунальники пообіцяли, що снігоприбиральна техніка працюватиме цілу ніч.


А поділитися?Вам має сподобатись...