SoftServe зірвав терміни по договору на розробку е-квитка для Львова

logo


За словами керівника ЛКП «Львівавтодор» Миколи Власюка, SoftServe відповідає за розроблення мобільного застосунку, який має стати альтернативою пластиковій картці «Леокарт». Також компанія працює над вебпорталом з кабінетом користувача.

Тестову версію застосункупредставили ще у січні 2022 року. Однак Власюк повідомив, що станом на 15 листопада програма та вебпортал з кабінетом користувача досі не готові. Тож їх не встигнуть запустити до 11 грудня, колиу Львові запровадять е-квиток для оплати проїзду в громадському транспорті.

Вони [SoftServe] фактично готові, але тестують його на безпеку

У січні 2023 року Власюк вжескаржився на SoftServe. За його словами, застосунок та вебпортал повністю готові, але не протестовані.

SoftServe спростувала звинувачення Львова у зриві запуску е-квитка

У коментарі для SPEKA представники SoftServe підкреслили, що реалізація проєкту е-квитка є комплексним завданням за участі кількох сторін. На думку компанії, твердження, ніби застосунок вже два роки проходить тестування, некоректне.

Він справді був практично готовий ще у 2021 році, однак не може бути повністю впроваджений без завершення інших етапів

У SoftServe наголосили, що фінальне тестування відбудеться після побудови та налаштування всієї системи. Компанія пообіцяла докласти зусиль, щоб разом із партнерами запустити е-квиток найближчим часом із дотриманням безпекиданих.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH