Сьогодні Львівщина прощається із чотирма Героями

logo


Андрій Партика

?️ Андрій Партика

Житель села Родатичі Городоцькоїгромади. Із початком повномасштабної російської війни став на захист України від окупанта. Воїн служив у 1 гранатометному відділенні гранатометного взводу 2 єгерського батальйону. Загинув 31 жовтня 2023 року внаслідок мінно-вибухової травми, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Райгородка Сватівського району Луганської області. У захисника залишились батьки, дружина, дві дочки та сестри.

Володимир Гнатюк

?️ Володимир Гнатюк

Народився у місті Винники. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації,попри незадовільний стан здоров’я, став на захист Батьківщини від окупантів до лав 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Виконував бойові завдання на східному напрямку. У воїна залишилися мама, дружина і 15-річний син.

Олександр Малінін

?️ Олександр Малінін

Мешканець міста Стрий Львівської області. Добровольцем вступив у лави ЗСУ наприкінціминулого року. Був головним сержантом, гранатометником. Загинув в результаті ворожого обстрілу на Харківщині 30 жовтня 2023 року. У воїна залишились брат, сестра, син та внуки.

Володимир Москаль

?️ Володимир Москаль

Народився у місті Стрий Львівської області. Захисника призвали до лав ЗСУ 29 січня 2023 року. Був стрільцем-санітаром військової частини. Загинув 18 жовтня 2023 року у населеному пункті Роботине Запорізької області, виконуючи бойове завдання. У воїна залишились батько, дружина та двоє синів.

Вічна памʼять усімгероям!

?