Сьогодні Львівщина прощається з шістьма Героями

logo


Богдан Мицик

?️Богдан Мицик

Уродженець смт. ВерхнєСиньовидне Сколівської громади. Захищати українські землі пішов на початку січня 2023 року. Старший стрілець десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу ІІ батальйону військової частини А 2582. Загинув 22 серпня 2023 року при виконанні бойового завдання біля н.п Роботине на Запоріжжі.

Андрій Кузьмів

?️Андрій Кузьмів

Житель села Сивороги Перемишлянської громади. У 2014 році воював в АТО. Від початку повномасштабноговторгнення пішов добровольцем, мав звання молодшого сержанта.

Загинув 13 вересня 2023 року під час ворожої атаки в районі населеного пункту Копані Запорізької області. У захисника залишились батьки, дружина, діти, сестра та три брати, які зараз на передовій і бабуся з дідусем.

Сергій Лесніченко

?️ Сергій Лесніченко

Уродженець міста Борислав. Від початку повномасштабного вторгнення став назахист України. Був звʼязківцем. Ніс службу в складі 63 бригади на Херсонщині, Миколаївщині, Донеччині, воював під Бахмутом. Занедужавши, приїхав додому на лікування. 16 вересня воїн помер. У нього залишилися мама й тато, двоє сестричок.

swicha

?️ Володимир Кузенко (фото не надали)

Уродженець села Вовчатичі Ходорівської громади. Брав участь у бойових діях в Афганістані, захищав незалежність та територіальну цілісність України, як учасник АТО. Призваний на військову службу в жовтні 2018 року. Після повномасштабного вторгнення також пішов захищати рідні землі. Останнім часом був військовим інструктором вМіжнародному центрі миротворчості та безпеки, більш відомому як «Яворівський військовий полігон», молодший сержант, старший водій автомобільного взводу роти матеріального забезпечення військової частини А 3618. Помер від недуги 14 вересня 2023 року.

Роман Найда

?️Роман Найда

Львів’янин. Під час повномасштабного вторгнення боронив країну у складі 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Загинув, виконуючи бойові завдання на східному напрямку. У захисника залишилися племінники.

Олег Колесніков

?️Олег Колесніков

Львів’янин. Під час повномасштабного вторгнення боронив країну у лавах 24-ї окремоїмеханізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. У захисника залишилися дружина, мати, брати, теща та племінники.