Сьогодні перекриють дорогу на Трускавець

logo
148346_sogodni_perekrijut_dorogu_na_truskavec.jpeg


Новини, 07.11.2017

07.11.2017, 12:10

Трускавец, дорога, акция протестаСьогодні, 7 листопада, мешканці Стебника, Модрич і Трускавця перекриють дорогу на Трускавець, аби привернути увагу влади до провалля у шахтах “Полімінералу”. Про це повідомляється у “Дрогобиччина — новини краю”. 

З 15.00 в районі Сільця мешканці Стебника, Модрич і Трускавця проведуть акцію протесту. Її причина – відсутність, за словами людей, дієвої реакції влади на провалля у шахтах “Полімінералу”. Таким чином люди хочуть привернути увагу влади. Рух транспорту буде зупинено. Спецтранспорт (швидкі, пожежні) пропускатимуть.

Сегодня, 7 ноября, жители Стебника, Модрич и Трускавца перекроют дорогу на Трускавец, чтобы привлечь внимание властей к пропасти в шахтах “Полиминерала”. Об этом сообщается в “Дрогобиччина – новости края”. 

С 15.00 в районе Сильца жители Стебника, Модрич и Трускавца проведут акцию протеста. Ее причина – отсутствие, по словам людей, действенной реакции властей на провал в шахтах “Полиминерала”. Таким образом люди хотят привлечь внимание властей. Движение транспорта будет остановлено. Спецтранспорт (скорая, пожарные) будут пропускать.

Соцсети

Погода


А поділитися?