Сьогодні сесія ЛМР підтримала 7 петицій

logo


А три – відхилила.

Сьогодні, 4 вересня, сесія ЛМР під час пленарного засідання розглянула низку петицій. Три з них не набрали необхідної кількості голосів у сесійній залі.

Про це пресслужба ЛМР повідомила DailyLviv.

Депутати підтримали такі петиції:

    Про розгляд електронної петиції «Заборонити використання тварин у виставах цирків та розміщення цирків з тваринами на території міста». — За висловилось 35 депутатів.    Про розгляд електронної петиції «Капітальний ремонт вул. Земельної – вул. Ковельської». — За висловилось 38 депутатів.    Про розгляд електронної петиції «Відновлення маршруту № 12 з мікрорайону Рясне-2». — За висловилось 39 депутатів.    Про розгляд електронної петиції «Покращення транспортного сполучення в м. Львів».- За висловилось 35 депутатів.    Про розгляд електронної петиції «Зробити весь громадський транспорт у м. Львові доступним для маломобільних груп населення». — За висловилось 36 депутатів.    Про розгляд електронної петиції «Підземні контейнерні майданчики для збору ТПВ». — За висловилось 36 депутатів.    Про розгляд електронної петиції «Встановити фандомати — автомати для прийому пластикових пляшок». — За висловилось 39 депутатів.

Водночас було недостатньо голосів за такі петиції:

    Про розгляд електронної петиції «Преміювання двірників ОСББ, ЖБК та УК по 5000 грн». — За висловилось лише 27 депутатів.    Про розгляд електронної петиції «Бруківка на вул. Б. Хмельницького». — За висловилось лише 24 депутатів.    Про розгляд електронної петиції «Смуги громадського транспорту (проблеми та ідеї вирішення)». — За висловилось лише 25 депутатів.

Петиції, які набрали необхідну кількість голосів у сесійній залі, будуть передані у відповідні підрозділи мерії, де мають розробити дорожню карту їх реалізації.

Пікет сесії: власники МАФів вимагають, щоб Садовий служив ФОПам, а не гіпермаркетам.