Сьогодні у Львові боксери, каратисти, бодибілдери вийдуть на протест під Ратушу

logo


10:42 1 червня 2020 р.

Сьогодні, 1 червня, на площі Ринок у Львові запланована акція протесту спортсменів. Вони вимагають відкриття спортзалів та фітнесцентрів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив керівник Асоціації підприємців Львівщини Ростислав Пшемінський.

“У понеділок на площі ринок о 11.00 будуть прогулюватись спортсмени.. і я там буду, і Асоціація підприємців Львівщини також там буде..І Асоціація силових видів спорту та єдиноборств,і купа інших федерацій..і боксери, і каратисти, і бодибілдери і багато багато відів спорту.. .спорсмени не перукарі…прилетіти може моцно..особливо коли спортсмени злі і голодні.

Розкладемо ситуацію по поличках.. Фітнес центри це також підприємства і не малі..від їх функціонування залежить робота великої інфраструктури: магазинів спортивного одягу, спортивного харчування, тренажерів. Залежить доля багатьох спортсменів, котрі лише спортом заробляють собі на хліб”,- наголосив Ростислав Пшемінський.

За словами Ростислава Пшемінського, він також завдяки спорту зформувався, отримав навик йти до цілі і не зійшов на хибний шлях.

Нагадаємо, мерія Львова застерігає спортсменів від участі в завтрашній акції протесту.

Додамо, мер Львова хоче послабити карантин для спортзалів, а для садочків і громадського транспорту – пропонує зачекати.