Соліст Львівської опери відкидає звинувачення в підтримці та фінансуванні “ДНР”

logo
163076_solist_lvivskoji_operi_vidkidae_zvinuvach.jpeg


Соліст Львівського театру опери та балету ім. Крушельницької Микола Санжаревський, через сторінки у Вконтакте якого велася антиукраїнська пропаганда, заявляє про злом сторінки і відкидає  всі озвучені проти нього звинувачення.

У коментарі Zahid.net він розповів, що не може ані зайти, ані відновити свій пароль у Вконтакте ще з 2014 року. А спецслужба вже проводила перевірку подібних звинувачень щодо причетності та підтримки львівським артистом донецьких терористів. Він наголошує, що тоді перевірка СБУ не виявила його причетності до лояльності сепаратизму.

“Але, судячи з повторного резонансного звинувачення, я вимушений буду запросити нову перевірку (чи щось на кшталт цього), оскільки такі звинувачення можуть знищити все, що я і моя команда створили, та назавжди сплюндрувати моє ім’я”, – додав він.

Історія Санжаревського набрала обертів з внесенням його до бази сайту Миротворець.

Згодом одеська журналістка Олена Добровольська знайшла його сторінку у ВК та виклала скріншоти з постами на підтримку “ДНР”. Окрім того, вона знайшла підтвердження, що львів’янин надсилав гроші для сепаратистських організацій через WebMoney та займався їх збором.

У Миротворці озвучили аналогічні звинувачення щодо соліста. 


А поділитися?