Сьомий день війни. Як Львівщина адаптовується до нових реалій (відео)

logo


image

В області триває формування підрозділів Сил ТерОборони ЗСУ. СБУ нагадують, що триває й інформаційна війна: у соцмережах ширяться фейки, щоб посіяти паніку серед населення.

Гуманітарний коридор. Cаме через Львівщину з-за кордону щоденно проїжджають вантажівки з допомогою наший військовим, які боронять Київ та інші міста України. До слова, в області триває формування підрозділів Сил територіальної оборони ЗСУ. Тож Львівщина готова зустрічати «рашистів».

Формуються загони тероборони. На даний момент проходить формування новоствореної бригади для Львова. Ми готуємося зустрічати ворога. Далі займаємося виробництвом протитанкових їжаків, коктейлів Молотова. Тому будемо обороняти рідну землю, – сказав Максим Козицький, начальник Львівської обласної військової адміністрації.

Представники СБУ нагадують, що зараз триває інформаційна війна й у соцмережах нерідко з’являється неправдива інформація щодо перебігу бойових дій, щоб посіяти паніку серед населення. Тому варто довіряти лише інформації з офіційних джерел. До того ж зараз фактично заблокували дзвінки з Росії до України, але все ж інколи люди можуть отримати подібний виклик від невідомого оператора.

Якщо ж вам все ж поступають дзвінки з погрозами тоді блокуйте цей номер телефону, щоб не отримувати ані смс-повідомлен, ані дзвінків. Якщо в соцмережах ви побачили, що до вас додаються акаунти, в мене зараз дуже багато аккаунтів, які додаються в друзі. Я його перевіряю акаунт, теж по суті є заблокований і я його видаляю, – розказала Роксолана Яворська, речниця УСБУ у Львівській області.

Злата Новосельська – pravdatutnews.com