Спільнота «Оселя» організувала Святвечір для львів’ян у потребі

logo


У переддень Різдва 6 січня спільнота взаємодопомоги «Оселя» організувала у Львові Святвечір для людей у потребі, які через різні життєві обставини не можуть провести це свято в родинному колі.

Різдвяна вечеря традиційно відбулася в Палаці мистецтв на вулиці Коперника, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Різдво – це той особливий час, коли нема значення, яка на вулиці погода, можуть бути різні виклики в житті, але це той період, коли ми забуваємо про все і хочемо трошки дива, тепла. Найбільша магія цього свята у тому, що віра, дарована кожному з нас, і підтримка ближнім випромінюються від нас», – сказав заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Святвечір розпочався з молитви та благословення Владики Ігоря, архиєпископа і митрополита Львівського. Під час вечері усі разом співали колядки та вітали один одного зі святами.

Фото прес-служби ЛМР

Спільнота «Оселя» організовує такий Святвечір уже 16 років. Допомагають у закупівлі і приготуванні страв благодійники та волонтери.

Крім того, різдвяні святвечори та обіди для потребуючих організовують також Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб (вул. Кирилівська, 3а), Український католицький університет (вул. Хуторівка, 35а) та Спільнота святого Егідія (храм Покрови Пресвятої Богородиці, вул. Личаківська, 175).