Спортсменки Львівщини у трійці найсильніших з боротьби серед юнаків та дівчат на Чемпіонаті Європи

Впродовж 13-20 травня у грецькому Лутракі відбувся чемпіонат Європи U15 серед юнаків та дівчат з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. Загалом спортсмени збірної України завоювали 13 медалей: 2 – ?; 3 – ?; 8 – ?.

Три
бронзових медалі вибороли представниці Львівщини. Це Іванна Майданська, вона боролась у ваговій категорії до 36 кілограмів. Юлія Мацієвська змагалась у ваговій категорії до 46 кг, а Юлія Голговська – до 50 кг.

Вітаємо призерок та переможниць чемпіонату Європи U15!

Tuesday May 14th, 2024

У Львові військові та члени сімей загиблих можуть безкоштовно займатися плаванням

Фехтувальники Львівської області – чемпіони та призери чемпіонату України серед молоді

Прикордонник з Львівщини Сергій Дубов виборов два “золота” на змаганнях “Сильні України”

Tuesday
May 14th, 2024

На Львівщині перевірили дотримання правил безпеки на водосховищі, де триває міжнародне змагання з веслування для ветеранів

Гандбольна «Галичанка» достроково виборола чемпіонство України

Змагалися та збирали кошти на лікування військових: на Львівщині відбувся чемпіонат з черліденгу