Справа про знесення будинку на вул. Личаківській, 259: чому багатоповерхівку досі не демонтували і кому вона належить

logo
194554_sprava_pro_znesennja_budinku_na_vul_licha.png


28 липня 2017 року Львівський апеляційний адміністративний суд відкрив апеляційне провадження на постанову Личаківського райсуду.

30 листопада 2017 року Львівський апеляційний адмінсуд задовільнив апеляційну скаргу ТзОВ «Лідер моноліт» частково, і ухвалив рішення про скасування постанови Личаківського районного суду від 26 червня 2017 року і закриття провадження у справі.

Не погодившись із ухвалою суду апеляційної інстанції, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю подала касаційну скаргу   до Верховного суду з проханням скасувати ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 30 листопада 2017 року, а постанову Личаківського районного суду м. Львова від 26 червня 2017 року залишити без змін.

29 січня 2018 року Верховний суд задовільнив клопотання Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові та поновив строк на касаційне оскарження у цій справі.

20 березня Верховний суд ухвалив рішення передати Справу на розгляд Великої Палати Верховного Суду.

10 квітня Велика Палата Верховного Суду ухвалила рішення розглянути справу 15 травня без виклику учасників справи.

15 травня Велика Палата Верховного Суду ухвалила рішення касаційну скаргу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у місті Львові задовольнити частково та скасувати ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 30 листопада 2017 року.

Окрім цього, рішенням суду, справа про знесення самочинно збудованого об’єкта направлено для продовження розгляду до Львівського апеляційного адміністративного суду.

Коли ж буде поставлено крапку у цій історії, яка розпочалася ще чотири роки тому, наразі невідомо. Як і те, чи взагалі знесуть забудову, яку почали будувати на підставі підроблених документів.

*****

Кому належить забудова

За інформацією ЗМІ, раніше власниками ТзОВ «Лідер моноліт» були Газанфаров Назим Джамаладдін та Новрузов Магеррам Магаммед Огли.

Сьогодні ж, згідно з ЄДР, власником ТзОВ «Лідер моноліт», яке було засновано у квітні 2013 року, є Копитко Богдан Йосипович, а із 24.06.2016 року керівником та підписантом у компанії є Андрій Паньків.

Богдан Копитко є відомим бізнесменом у Львові.

Згідно з ЄДР, він є також кінцевим бенефіціарним власником приватного акціонерного товариства “Львівський холодокомбінат” – компанії, яка вважається одниміз найбільших виробників морозива і заморожених напівфабрикатів на території України, відомих під торговою маркою «ЛІМО».

У серпні 2016 року був здійснений замах на вбивство Богдана Копитка біля Старого Села на Львівщині. Тоді невідомі підірвали позашляховик “Мерседес” , а згодом і обстріляли його . Внаслідок інциденту загинуло троє чоловіків, ще одна людина опинилась у лікарні. Сам бізнесмен Богдан Копитко, який їхав в іншому автомобілі позаду – не постраждав.

За інформацією правоохоронців, які згодом затримали замовника, організатора і виконавців замаху, підготовка до нього тривала впродовж двох місяців, а коштувало “замовлення” Копитка більше 2,5 мільйонів гривень.

За інформацієюльвівської газети “Ратуша”, Богдан Копитко є доволі відомою особою у вузьких кримінальних колах Львівщини.

Автор: М.К.


А поділитися?