Справа ТЕЦ Дубневичів: Антикорсуд перевірить причин неявки обвинуваченого

logo


c6b96fd 11771f8 dubzalСьогодні, 31 березня, вчергове відклали засідання у справі щодо ймовірного розкрадання газу керівництвом Новороздільської і Новояворівської теплоелектроцентралей (кінцеві бенефіціари ТЕЦ, але не обвинувачені, — нардеп Ярослав Дубневич і його брат Богдан).

Про це повідомили у Телеграм-каналі Центру протидії корупції.

Здається, у справі знову починається стара-добра історія. На засідання не з’явився обвинувачений Ігор Артимко, який письмово повідомив, що нібито перебуває на самоізоляції, так як близька особа, з якою він проживає, захворіла на коронавірус. Проте інформація у наданих суду документах щодо місця проживання цієї особи містила розбіжності.

Тому судді Євген Крук, Олексій Кравчук та Інна Білоус змушені були відкласти засідання, але вирішили звернутися до Державної міграційної служби, щоб перевірити достовірність наданої інформації (щоб з’ясувати реальне місце реєстрації обвинуваченого Артимка і його близьких осіб), а також до місцевого старости для з’ясування того, чи дійсно близька хвора особа проживає з Артимком.

До речі, ще у лютому судді наклали грошові стягнення на трьох обвинувачених за неявку без поважних причин. Також неповажною була визнана неявка одного з адвокатів.

А ще сьогодні адвокат обвинуваченого Кучми просив суд видалити із зали вільного слухача, посилаючись на епідеміологічну ситуацію. Колегія суддів влучно зазначила, що в такому разі вони будуть вирішувати питання про відеотрансляцію засідань на ютуб-каналі ВАКС.

Наступне засідання призначено на 7 квітня о 16:00.

image