Справу компанії СТР, що має будувати індустріальний парк у Львові, розглядатиме колегія суддів

logo


У четвер, 13 лютого, Господарський суд Львівської області переніс розгляд справи, у якій Спеціалізована антикорупційна прокуратура судиться проти європейської компанії-інвестора СТР, яка мала здійснювати будівництво індустріального парку у Рясному-2. Тепер із самого початку справу розглядатиме колегія із трьох суддів.

Загалом у справі триває підготовча стадія. Обидві сторони на кожному засіданні додають нові заяви, клопотання і докази. Тепер їх вивчатимуть одразу троє суддів. Точну дату наступного слухання оголосять невдовзі.

«Представниками міської ради було подано клопотання про долучення деяких доказів до матеріалів справи, які стосуються спірної земельної ділянки. Копію клопотання, а також доказів та інші процесуальні документи, були заздалегідь скеровані на адресу антикорупційної прокуратури, а також Кабміну та СТР парк Львів», — пояснює Юлія Кубай, начальниця відділу юридичного департаменту ЛМР.

«Додатково подані відповідачем документи, які заздалегідь не були подані та копії яких заздалегідь не були подані у САП, тож САП не мала можливості ознайомитися з цими документами з метою вироблення власної позиції», — стверджує прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Вадим Сидоренко.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) вважає продаж ділянки для індустріального парку в Рясному-2 незаконним. Прокурори САП у Господарському суді Львова вимагають скасувати ухвалу міської ради про продаж цієї ділянки. Крім цього, ще й визнати недійсним договір купівлі-продажу 23 гектарів землі.

У 2015 році Львівська мерія оголосила міжнародний конкурс на управління майбутнім індустріальним парком, у якому переміг один з найбільших індустріальних девелоперів Європи – нідерландська компанія CTP, яка купила земельну ділянку за 52,5 млн грн.

21 листопада минулого року САП оголосила підозру Андрію Садовому у справі будівництва індустріального парку на площі понад 23 га у Рясному-2. САП заявляє, що міськрада Львова надто дешево продала землю під цей індустріальний парк, окрім того Андрія Садового та керівника департаменту містобудування Сергія Коровайника звинувачують у продажу землі, яка, за версією САП, була розташована поза межами міста. Пізніше суд скасував заставу для Садового і відпустив під особисте зобов’язання.