Стайня у порядного ґазди і то чистіша: що думають львів’яни про міські маршрутки

logo
154980_stajnja_u_porjadnogo_gazdi_i_to_chistisha.jpeg


Львів’яни скаржились у міськраду на брудні та несправні маршрутки, недотримання графіків руху, а також на надмірну кількість пільговиків.

Львівська міська рада оприлюднила результати розгляду пропозицій містян щодо підняття вартості проїзду у львівських маршрутках до 6-7 гривень.

З 14 по 21 листопада львів’яни могли через ЦНАПи або ж електронні звернення надсилати у Львівську міськраду свої зауважнення та пропозиції щодо встановлення нових тарифів на проїзд у маршрутках.

Відтак до міськради звернулись 18 львів’ян, більшість із яких скаржилась на брудні та несправні маршрутки, недотримання графіків руху, а також на надмірну кількість пільговиків.

У більшості звернень львів’яни погоджуються, що піднімати тариф на проїзд у міських маршрутках можна лише після того, як перевізники забезпечать комфортні умови, будуть дотримуватись графіків руху, а у Львові наведуть лад із пільговиками.

Містяни навіть пропонували встановити тариф у розмірі 50% проїзду для пільгових категорій населення, також наголошували і на важливості запровадження у Львові електронного квитка.

У своїх зверненнях львів’ян не стримували емоцій, тож деякі з листів відзначились особливими “перлами”:

“санітарний стан (маршруток, – ред.) – стайня в порядного ґазди чистіша”,

“платити 6-7 гривень, щоб вистоятись у брудній маршрутці, я не збираюсь”,

“в смердючих розвалюхах по 50-70 людей – це виключно тваринам їздити у такому транспорті і то буде дуже жорстоко”, 

“в якому стані та як на даний момент їздять львівські маршрутки, вважаю наругою над людською гідністю”,

“перевізники нас просто мають “в носі”.

Загалом мешканці Львова у своїх зверненнях зазначили, що вартість проїзду слід залишити на рівні 4 гривень, а якщо перевізники надаватимуть якісніші транспортні послуги, то тариф можна підняти до 5-6 гривень.

І лише 2 із 18 львів’ян, які надіслали свої звернення в міську раду, готові платити за проїзд у маршрутках до 8 гривень.

Нагадаємо, з 1 січня вартість проїзду у львівських маршрутках може зрости до 6-7 грн.


А поділитися?Вам має сподобатись...