Стали відомі перші результати виборів до Львівської міськради

logo


image

До Львівської міської ради VIII скликання проходить п’ять партій, найбільше депутатських мандатів отримає «Європейська солідарність». Про це свідчать дані паралельного підрахунку штабів політичних партій.

«Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерела у міській ТВК повідомив про перші результати місцевих виборів у Львові за даними 79% опрацьованих протоколів. За даними агентства, до міської ради Львова проходять такі партії: «ЄС» (30,6%), «Самопоміч» (19,7%), «Голос» (9,3%), «Свобода» (6,8%) і «Варта» (6,4%). Близька до подолання прохідного бар’єру «Українська галицька партія», яка наразі отримала 4,7% голосів виборців.

ZAXID.NET також отримав дані паралельного підрахунку голосів зі штабу партії «Самопоміч». Так, дані за 73% опрацьованих протоколів свідчать про такі результати виборів до Львівської міської ради: «ЄС» – 31,2%, «Самопоміч» – 20,4%, «Голос» – 9,5%, «Свобода» – 6,7%, «Варта» – 6,5%. «Українська Галицька партія», за підрахунками штабу «Самопомочі», наразі має 4,8% голосів виборців.

Щодо кандидатів на голосу Львівської ОТГ, то п’ятірка лідерів наразі виглядає таким чином: Андрій Садовий – 40,6%, Олег Синютка – 30,7%, Руслан Кошулинський – 9,7%, Ярослав Рущишин – 4,8%, Ігор Васюник – 3,1%.

Голова Львівської міської ТВК Ігор Сліпецький розповів ZAXID.NET, що станом на 16:00 опрацьовано дані зі 180 з 325 виборчих дільниць Львівської ОТГ. Про перші офіційні результати місцевих виборів у Львові стане відомо не раніше вівторка, 27 жовтня.

Нагадаємо, увечері 25 жовтня результати своїх екзит-полів оприлюднила у прямому ефірі ZAXID.NET львівська соціологічна компанія Fama. Так, за даними цих соціологів, діючий мер Львова Андрій Садовий набере 38% голосів виборців, Олег Синютка отримає 28% голосів виборців. А до Львівської міської ради, за версією Fama, мають шанс пройти 7 партій.