Стали відомі подробиці про напад на ромів у Львові

logo
195292_stali_vidomi_podrobici_pro_napad_na_romiv.jpeg


Табір ромів, що зазнав нападу - Стали відомі подробиці про напад на ромів у Львові

Фото: hromadskeradio.org / Ірина Саєвич

Табір ромів, що зазнав нападу

Мер Львова Андрій Садовий, де в ніч на 24 червня стався смертельний напад на табір ромів, оприлюднив подробиці того, що сталося. За його словами, міська влада працює з поліцією в справі нападу на табір.

«Всі (роми – ред.) вони зараз під захистом правоохоронців і проходять у якості свідків. Розслідування проводить Пустомитівський райвідділ. Один поранений лежить у 8-й лікарні в середньому стані тяжкості. Жінці з дитиною зашили рани і відпустили», – написав Садовий у Facebook.

Мер пообіцяв надати притулок усім постраждалим від нападу.

Садовий з посиланням на керівництво також поліції повідомив, що більшість нападників були віком 17-18 років, якими керував старший, що вже затриманий.

«Загиблого кололи ножами групою і з однозначною метою вбивства. Маму порізали за те, що пробувала захистити 10-річну дитину», – відзначив він.

Мер міста просить громадськість усвідомити «цю картину перш ніж писати коментарі в стилі «так їм і треба!», закликавши її до людяності, а поліцію – якісно провести розслідування і покарати убивць.

Нагадаємо, львівські поліцейські затримали cемеро зловмисників, причетних до нападу на табір ромів, в результаті якого одна особа загинула.

Стало відомо, що серед постраждалих на табір ромів у Львові є 10-річний хлопчик. 

Зазначимо, В’ячеслав Ліхачов, експерт у тематиці правих груп в Україні та Росії, заявив, що активісти, що сповідують ультраправу ідеологію, чинять насилля над ромами, бо хочуть для себе здобути дешеву популярність серед населення. 

Amnesty International зафіксувала у станом на травень 2018-го року більше 30 нападів радикальних угрупувань на людей різних соціальних груп по всій Україні.


А поділитися?