Стало відомо, чим отруїлися діти, що відпочивають у Трускавці

logo
163517_stalo_vidomo_chim_otrujilisja_diti_wo_vid.jpeg


12.01.2018, 16:03

"Алексик", отравились, дети, ТрускавецМіський голова Трускавця Андрій Кульчинський розповів, чим отруїлися діти з Харкова, які відпочивали в місцевому пансіонаті “Алексік”. Про це повідомляє “Трускавецький вісник”. 

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський так прокоментував ситуацію, яка склалася.

“Сьогодні зранку вже є суттєве покращення стану. Дітей в “Алексіку” 71, всі вони з різних куточків України, також є діти з Молдови. Захворіла тільки частина харків`ян, отже це не “заслуга” пансіонату. По дорозі з Харкова в поїзді всі ці діти купили піцу. Санстанція претензій до закладу не має”.

Нагадаємо, з 12 дітей, у яких виявлено харчову токсикоінфекцію, у 10 – легка форма, вони перебувають у  задовільному стані.  За цими дітьми ведеться постійний нагляд з боку працівників пансіонату і працівника інфекційного відділення Дрогобицької міської дитячої лікарні.

Лише двох дітей з отруєнням середньої важкості було доправлено в інфекційне відділення Дрогобицької міської лікарні, де їм надається необхідний обсяг медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів. Загрози їхньому життю немає.

Мэр Трускавца Андрей Кульчинский рассказал, чем отравились дети из Харькова, которые отдыхали в местном пансионате “Алексик”. Об этом сообщает “Трускавецкий вестник”. 

Мэр Трускавца Андрей Кульчинский так прокомментировал сложившуюся ситуацию.

“Сегодня утром уже имеется существенное улучшение состояния. Детей в “Алексик” 71, все они из разных уголков Украины, также есть дети из Молдовы. Заболела только часть харьковчан, следовательно, это не “заслуга” пансионата. По дороге из Харькова в поезде все эти дети купили пиццу. Санстанция претензий к заведению не имеет”.

Напомним, из 12 детей, у которых обнаружена пищевая токсикоинфекция, у 10 – легкая форма, они находятся в удовлетворительном состоянии. За этими детьми ведется постоянное наблюдение со стороны работников пансионата и работника инфекционного отделения Дрогобычской городской детской больницы.

Только двух детей с отравлением средней тяжести доставили в инфекционное отделение Дрогобычской городской больницы, где им оказывается необходимый объем медицинской помощи в соответствии с клиническими протоколами. Угрозы их жизни нет.


А поділитися?