Стало відомо, де на Львівщині побудуть сільські амбулаторії

logo
175597_stalo_vidomo_de_na_lvivwini_pobudut_silsk.jpeg


13.03.2018, 11:19

амбулатория, врач, медицинаВ  межах використання субвенції Державного бюджету місцевим бюджетам на Львівщині планується будівництво п’яти сільських лікарських амбулаторій. За даними прес-служби Львівської облдержадміністрації, вони з’являться у Жидачівському районі.

Зокрема амбулаторії побудують в таких населених пунктах: с. Вільхівці, с. Бережниця, с. Заріччя, с. Монастирець, с. Дубравка.

Всі земельні ділянки знаходяться в межах населених пунктів. Детальні плани території в стадії розроблення. Для будівництва амбулаторій будуть  також залучені кошти місцевих бюджетів.

Нагадаємо, за даними директорки департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірини Микичак, на Львівщині має з’явитися 20 нових сільських амбулаторій.

В рамках использования субвенции государственного бюджета местным бюджетам на Львовщине планируется строительство пяти сельских врачебных амбулаторий. По данным пресс-службы Львовской облгосадминистрации, они появятся в Жидачевском районе.

В частности амбулатории построят в таких населенных пунктах: с. Ольховке, с. Бережниця, с. Заречье, с. Монастирец, с. Дубравка.

Все земельные участки находятся в пределах населенных пунктов. Детальные планы территории в стадии разработки. Для строительства амбулаторий будут также привлечены средства местных бюджетов.

Напомним, по данным директора департамента здравоохранения Львовской облгосадминистрации Ирины Микичак, на Львовщине должен появиться 20 новых сельских амбулаторий.


А поділитися?